marmaris Çiçekçi özel alan
ÇİÇEK NOTLARI

                                                   BoraFlora Çiçekçilik

 DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Her anından keyif alabileceğiniz 365 gün daha... En Güzel şekilde değerlendirmeniz dileğiyle. Doğduğunuz gün kutlu olsun

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dilekIerinin gerçekIeşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..

Hatırlar mısın? Doğduğun günü. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi doğdun, nice yıllara.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hakediyor.İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Her insanın bir dönüm noktası vardır.İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Tek istediğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Herşeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu oIsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatımın parçası oIduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu oIsun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı oIarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım…

 

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Seni seven arkadaşın…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

 

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün mutlu olsun. 

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

 

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Yaşam gülmeyi ,sevgi haketmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım... 

 

Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden,sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım… 

Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim!  Yaşam devrimim!  İyi ki doğdun! Nice senelere… 

Umutların kaderin olsun. Nice mutlu,sağlıklı ve başarılı yıllara..

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN. 

Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu,sağlıklı, huzur dolu yıllar dilerim. İyi ki doğdun :)

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

 

  • İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma… Seni seven en yakın arkadaşın doğum gününü yine unutmadı bak. İyi ki doğdun nice yaşlara…

                                                                                                       

  • Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

                                                                                                                       

  • Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

 

  • Günaydın şimdi yeni uyandın bu mesajı geç anlayabilirsin ama sonunda küfür edip güleceksin ” ebene sağlık “. Nice nice yaşlara iyiki doğdun…

SEVGİLİYE NOTLAR

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Sen seni özleyenin, özleminden habersiz, özlemle özlenmektesin. Sen varya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

 

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇİÇEĞİM.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

Hayatta her şeye değer kazandıran, aşktır.

Kendini özel hissetmeni sağlamıyorum; özel olduğunu sana hatırlatıyorum. 

Aşkımız her zaman varolacak.. Seni seviyorum.

 

Hayatta tek ihtiyacım senin sevgin...

 

Bir gülücüğe ilham veren şey yine bir başka gülücüktür...

 

Erkek yaşadığı yerde değil, sevdiği yerdedir...

 

Bir öpücük ve bir çiçek kalpleri, ruhları ve düşünceleri güzelleştirir...

 

Hayat, balı aşk olan bir çiçektir...

 

Benim için hayat sana aşık olunca başladı.

 

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın. 

 

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. 

 

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 

 

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

 

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. 

 

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum. 

 

Çiçekler güzeldir, bir gül kadar değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil. 

 

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Onuncu köyden, sesleniyorum: Seni seviyorum! 

 

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... 

 

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken , gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken . Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum . İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye . 

 

Usanıpta bir gün bıkarım sanma ölsemde sözümden dönmeyeceğim, aşkıma karşılık vermesen bile ! Senden başkasını sevmeyeceğim . Bunu hic bir zaman unutma aşkım..!

 

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.

 

Benim sana nasıl aşık olduğumu anlatmak için bir şiir mi yoksa bir masal mı yazsam. Ama ben sana iki kelime yazıyorum. Seni seviyorum..

 

Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda gezmek için, bir rüzgar olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece senin olmak için…

 

O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim.

 

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim…

 

Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için…

 

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. 

 

Yalnızlık gecelerin,ümit bekleyenlerin,hayal çaresizlerin,yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem…

 

Mutluluk; dikenler arasında açan bir güldür.

 

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... 

 

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında.Bir yudum kahve,çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış,eriten buz kitlesini ruhumun.Benim evim ,senin kalbinin olduğu yerdir bitanem.

 

Bilmem ki olurmu sensiz mutluluk..sen ki gönlümün en hazin yanı..sorsaydı aşk bana nedir mutluluk..sen derdim, sen canımın canı,ömrümün baharı:)

 

Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

 

Bugün seni seviyorum, yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim.Benim senden başka işim yok ki :)

 

Seni Denizdeki Kumlar, Gökteki Yıldızlar, Ormandaki Ağaçlar, Dünyadaki İnsanlar, Okyanustaki Sular Ve Güneşin Işıklarından Daha Çok Seviyorum. 

 

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

 

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

 

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

 

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana.

 

Sevgilim olduğun için çok şanslıyım iyi ki varsın, seni seviyorum hayatımın sevinç, mutluluk kaynağı.

 

İyi ki hayatımdasın ve en önemlisi iyi ki benimsin sevgilim..

Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum Bir tanem.

 

Güller dahi güzelliğine erişemez. Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimde ki en özel insana sevgilerle…

 

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim. 

Yeryüzünün en tatlı ve en güzel sevgilisine… 

Seni seviyorum aşkımm :)

Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum Bir tanem.

 

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim.

 

  EVLİLİK TEKLİFİ NOTLARI

Beyazlar içinde bir melek olup bana gelirmisin benimle evlenir misin?

 

Annemin kaynanan olmasını istermisin???

 

Kısacık hayatımda benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenir misin?

 

Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayıda öğrensem çok görür müsün aşkım bana benimle Evlenir misin?

 

Beyaz gelinlik yakışır Sana Güzel Sözlerimin ilahısın Sen Ey Sevgili!!! Mutluluğum Adı’dır ismin benimle Evlenir misin?

 

Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, göz yaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

 

Bazen bir hikaye tutuşmuş iki eldir, bu hikayenin başrolünde benimle olmak ister misin?

 

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

 

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

 

Kelebeklerin ömrü bir gün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış çünkü.Benimle evlenip katlanabilir misin bana çok uzun yıllar?

 

Olmasan neylerim ki ben. Varlığını varlığıma armağan eder misin? Benimle evlenir misin?

 

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen, sen, sen. 

 

Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum seninle, ölürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum gözlerimi Benimle evlenirmisin?

 

Sımsıkı sar üşütmem seni de,çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de.Evlen benimle.

 

İster güneyden gelen karayel,ister kuzeyden gelen poyraz ol,dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol,güneşinle yanıp,serinliğine bırakayım kendimi,denizinde.Umut ol bana,her şey çok güzel olacak de.

 

Gözlerinde ki bana bakış, gülümsemende ki iyimserlik, huylarında ki yumuşaklık, burnunda ki kararlılık, doğruda ki inatçılık ve bedeninde ki sımsıcaklık yeter bana. Öylece gel,kendince. Evlenir misin benimle.

 

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

 

Hayat denen bu uzun yolda el ele sonuna dek benimle yürür müsün ?

 

Sensizlik yalan,seninle olmak masal gibi gelir bana. Ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna. Bir ömür boyu beraber olmaya söz verir misin ?

Hep beni sana getirecek yollar,senle bana açılacak kapılar,senin kokunla dolu odalar.Herşeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. BENİMLE EVLENİR MİSİN ?

Geriye dönüp baktığımızda; sadece anlar, anılar olmasın anlatacak. Paylaştığımız yaşam, birlikte yaşanmışlık, beraber yaşlanmaya adanmışlık olsun. Bir ömre sığacak tüm anlar için benimle evlenir misin?

 

Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

 

ÖZÜR DİLERİM NOTLARI

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğini bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

 

Sağa dönüyorum olmuyor.. Sola dönüyorum olmuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum...

 

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?

 

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok seviyorummm.

 

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür dilerim aşkım.

 

 

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür dilerim. Dostluk affetmek değil midir? Gerçekten üzgünüm dostum. 

 

 

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

 

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

 

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

 

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima teksin, lütfen affet!

 

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

 

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...

 

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar çok seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

 

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm, çok özür dilerim.

 

Özür dilerim, beni affet.

 

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

 

Bilirsin affetmek gibi başka bir büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet beni lütfen...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YENİ DOĞAN BEBEK NOTLARI

Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.   

 

Allah analı babalı büyütsün . Bebişini kokla benim için. Bebişimize Allah uzun, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin inşallah.

 

Hoşgeldin Bebek anneciğin ve babacığınla sağlıklı huzurlu uzun ömrün olsun. Seni ne kadar sabırsızlıkla bekledik. Çok mutlu ettin bizleri :)

 

Bebeğiniz hayırlı olsun. Allah sıhhat afiyet içinde bereketli uzun ömürler versin.Dünya ve Ahiret saadeti nasip etsin.

 

Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli anne ve babasına hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.

 

Maşallah nur topu gibi bebeğiniz olmuş :) Allah analı babalı büyütsün.

 

Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

 

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

 

Seni ne zamandır bekliyorduk. Aramıza hoş geldin miniğim...

 

Süper anne en güzel bebek senin bebeğin.

 

Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve ufaklığa iyi bak. Geçmiş olsun…

 

Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin bebek.

 

Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.

 

Dünyaya gelişini kutlar sağlıklı uzun başarılı bir ömür dileriz.

 

Dualarımız sizinle, gözünüz aydın. Bebişi bizim yerimize de sevin. Birlikte güzel günler yaşamanız dileğiyle.

 

Güzel bebeğinizi de şu an yakından görmeyi isterdik. Ailenizin yeni üyesine güzel bir gelecek diliyoruz. Sevincinizi paylaşıyoruz. Allah analı ve babalı büyütsün. Görüşmek dileğiyle.

 

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.

 

Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olsun şirin bebek :)

 

Hoşgeldin güzel bebek, iyilikler getirdin dünyamıza...

 

Yeni anne babaya mutluluklar dileriz.

 

Kendine ve ufaklığa iyi bak.

 

Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

 

Yeni bebeğe hoş geldin der, anneye geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

 

Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz.

 

Çocuk sahibi olmanın o vazgeçilmez duygusu hep canlı kalsın yüreklerinizde... Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız!!! Bundan hiç şüphem yok.sevgilerle

 

Allah, analı babalı büyütsün...

 

Yeni anne ve babayı kutluyor, mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

GEÇMİŞ OLSUN NOTLARI

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

 

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz, geçmiş olsun

 

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz..

 

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kâinata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum... Geçmiş olsun

 

Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yok olurum. Seni seviyorum

 

Kara Günler Bitecek Rengarenk Günler Bizim için Gelicek DuaLarimda ismin Sanadır Sadece geçmiş Olsun Dileklerim…

 

Hayata Hastayken biLe gülüceksinki Bu Hastalıkta Geçmiş Olsun Sen Hep Bizim yanımızda Olcaksınki Hastalıkalr Bizden Uzak Olucak Geçmiş Olsun!

 

Geçmiş Olsun Arkadaşım Dualarım Seninle Umarım hemen Ayağa Kalkarsın.

 

Dostum Haberini Aldığımda Çok üzüldüm Herzaman yanındayım Bunu Unutma geçmiş Olsun Dileklerimle Acil Şifalar Diliyorum.

 

Zaman Alsada bazı iyi günlerimizi bizden dünden daha iyi günler beklicek kaderimizi Geçmiş Olsun.

 

Umarım iyisindir canım arkadaşım. Dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olucak geçmiş olsun.

 

Acil şifalar dilerim.

 

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

 

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle..

 

Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.

 

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun!

 

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle. 

 

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

 

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim. 

 

En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

 

Geçmiş Olsun Dileklerimi En samimi ve içten dileklerimle Huzuruna Sunuyorum geçmiş Olsun Canım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ NOTLARI

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 

Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara…

 

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

 

Düğünümüz yıllar önceydi.. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde.. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle..

 

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

 

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

 

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…

 

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

 

Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

 

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

 

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

 

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile karıcığım..

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

 

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

 

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

 

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

 

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Evlilikyıl dönümümüz kutlu olsun bitanem.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

 

Hayatımda olduğun ve benim karım olduğun için o kadar şanslıyım ki evililik yıl dönümümüz kutlu olsun ömrüm..

 

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...

 

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice birlikte yıllarımızı kutlamak dileğiyle canım.

 

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmamız dileğimle...

 

TEBRİK NOTLARI

Başarı ve huzur diliyorum.Sevgiler..

 

Başarılarının devamı dileğiyle.

 

Yeni umutlar, yeni başlangıçlar doğurur. Yeni başlangıçlarsa yeni bir hayatı!Umarım yeni işin sana hayır dolu bir yaşam getirir. Her şey gönlünce olur.Sevgiler… 

 

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yeni işinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle.

 

İş hayatında başarılar dilerim.

 

Yeni işinde her şeyin gönlünce olmasını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YENİ İŞ- TERFİ – ATAMA NOTLARI

Bu güzel yüreğe ve inanca sahip olduktan sonra daha nice başarılara imza atacağına eminim. Hep böyle kal sevgilerle.

 

Aramıza hoş geldin, daha nice başarılara imza atman dileğiyle.

 

Açılışın hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice mutlu adımlara vesile olmasını temenni ederiz.

 

Ümit ederim ki bol kazancın, bol şansın ve bol başarın olur.

 

Yeni bir iş, yeni bir başlangıç her şey gönlünce olur umarım.

 

Bir sonraki başarınızın bir öncekinden kat kat üstün olmasını diler, yeni yerinizde her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini dileriz.

Yeni görevinizde üstün başarılar dileğiyle.

Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle... Yeni görevinizde başarılar dileriz.

Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle…

Seni çok seviyoruz , başarılarının devamını diliyoruz

Yaşam boyu başarılara imza atmasını diler, yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederim.

 

Bir sonraki başarınızın bir öncekinden kat kat üstün olmasını diler , yeni yerinde her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederim.

 

Gülen gözlerin her daim parıldasın.Başlamak için hep kararlı ol !Arkasından ödülleri gelecektir zaten.Yeni işin hayırlı olsun..

 

Mücadele gücün ve azmin konusunda hiçbir engelin sana mani olabileceğini sanmıyorum.Senin için başarı dün vardı bir hedefi.bugün de var...Yarın ise başarı senin için bir alışkanlık olacak...Hayırlı olsun canım.

 

Umut  ve  gayretle giriştiğin bu işte her şeyin gönlünce ve hayırla gitmesini dilerim.Ümit ederim ki bol kazancın,bol şansın ve bol başarın olsun.

 

AÇILIŞ NOTLARI

Böyle bir yer açmak da nerden geldi aklına! Hay aklınla bin yaşa :) Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim.

 

Yeni iş yeri açıIışınızın, size mutIuIuk ve başarı getirmesini diIer, her şeyin gönIünüzce gerçekIeşmesini temenni ederiz.

 

Hayırlı oImasını diIer, bu iIk adımın daha nice adımIara vesiIe oImasını temenni ederiz. 

 

AçıIışınızın hayırIara vesiIe oImasını diIer, boI kazançIar temenni ederiz. 

 

Yeni yerinizde hayırIı ve boI kazançIar diIerim. 

 

Hayırlı oIması diIeği iIe… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÜĞÜN NOTLARI

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.

 

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar..

 

Bir aşk gülümsemeyle başlar,öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir.Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda,aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 

Nikahtan önce bulutlarda uçanlar nikahtan sonra paraşütsüz yere inerler" derler; ama siz birbirinizi ömür boyu kollayın. TEBRİKLER! 

 

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. 

 

Birlikte gülebilmek,gezebilmek,mutlu olabilmek,şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için,en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar. 

 

Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur :)

 

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim. 

 

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle... 

 

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle... 

 

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

 

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

 

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...

 

Umarım bir ömür mutlu olur ve birlikteliğiniz sonsuza kadar devam eder.

 

Birlikteliğinizin bu en güzel gününde daima mutlu olmanız dileğiyle…

 

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...

 

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar! 

 

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar... 

 

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

 

Allah bir yastıkta kocatsın,mutluluklar dileriz.

 

Tebrik eder, mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz.

 

 

 

 

 

 

NİŞAN NOTLARI

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

 

Sana Nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

 

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar

 

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiginiz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

 

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir,nişan gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasini dileriz… Yaşaminiz boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Ömür boyu mutluluklar dilerim.

 

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz.Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.Ömür boyu mutluluklar .

 

Allah, beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

 

Her gününüz birbirinizi daha cok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin.

 

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar !.

 

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar....

 

 

 

SÖZ NOTLARI

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Sözlülük dönemi, insanın hayatında unutamıyacağı, romantik ve heyecanlılığı son demlerinde hissettiği dönemlerdir. dileriz ki bir ömür boyu mutlu, mesut olursunuz.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar. 

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Sana sözlün ile birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

 

BAYRAM NOTLARI

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınızı kutlarım. 

 

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Ramazan Bayramın mübarek olsun.

 

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum, tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle ramazan bayramınız kutlu olsun.

 

Birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. 

 

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun ramazan bayramınız kutlu olsun.

 

Tüm arkadaşların ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

 

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

 

Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle Bayramınız Mübarek olsun.

11 Ayın Sultanı Ramazanın soframıza getirdiği bolluk gibi bu bayramda bol bol içinizde huzur olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıp ki bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, Bayramınız Mübarek Olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

 

Bizi yaratan Allah'a  şükürler olsun, bütün müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah.

 

Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.

 

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

 

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle. 

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! 

 

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun. 

 

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun. 

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

 

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. 

 

Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun. 

 

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun... 

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun. 

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

 

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Bayramın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

 

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz. 

 

Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun.

 

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak 'merhabadır' bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun! 

 

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun..

 

 

ARKADAŞ NOTLARI

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorum.hep mutlu ol..

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz iyiki varsın :)

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya ... Ay battı su kurudu gün bitti.. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan..Can dostuma.

 

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım.

 

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Canım arkadaşım!

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Alacakaranlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece; kurşun dediğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı; dost dediğin ya senin gibi olmalı ya hiç olmamalı.

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

 

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun Dostum.

Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

İyiki varsın arkadaşım. Seni çok seviyorum. 

Deniz derindir durulmaz, dostluk ebedidir unutulmaz.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

İyi günümde, kötü günümde yanımda olan canım arkadaşıma.

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir.

 

ÖĞRETMENLER İÇİN NOTLAR

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

 

Siz Öğretmenler “Sevgi Elçileri” siniz. Sınıfta yaşama sevinci, toplumda huzur, ülkede barış, meslektaşları arasında demokratliğin simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Bir ulusun Çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

 

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Bir gün adımı sorarsa çocuklarım kendimden önce senin adını söylerim solmadan açabiliyorsa körpe tomurcuk, uğrunda harcanır boncuk boncuk, yine de bitmez öğretmenim var derim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

 

Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

 

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. 

 

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

 

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

 

Dünyanın her yerinde öğretmenler toplumun en özverili ve en saygıdeğer öğeleridir.(Atatürk) 24 Kasım Öğretmenler Günü tüm ulusa kutlu olsun...

 

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.(Hz. Ali) Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutlarım.

 

Ögretmen, bir bahçivandir. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bkkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar. 

 

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANNEYE NOTLAR

En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.

Güzel annemiz sen bizim her şeyimizsin.

İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

 

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!!

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum .Sesimi duyan tek insan sensin Anneler günün kutlu olsun, ANNECİĞİM.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun…

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem.

Annecim, biriciğim Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM Anneler günün kutlu olsun!!!

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

 

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim...

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

 

Açan çiçek, çağlayan su,

Gülümseyen engin duygu,

Evimizin mutluluğu

Sensin, benim güzel annem.

 

Güneş yüzlü, altın kalpli,

Ağır başlı, tatlı dilli,

Meleklerin eşi sanki

Sensin, benim güzel annem.

 

Annelerin en güzeli,

Sensin, benim güzel annem.

Ilık esen bahar yeli,

Sensin, benim güzel annem.

 

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

 

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

 

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın..en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem. 

 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim. 

 

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem. 

 

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. 

 

Dün, bugün ve yarın..daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

 

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun. 

 

Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

 

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun. 

 

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim. 

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum. 

Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!

 

Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

 

Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem…

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun! 

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem…  

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun... 

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. 

DÜĞÜN (GELİN) ARABASI NOTLARI

İç işleri bakanımı aldım,hükümeti kurmaya gidiyorum.

 

Hayaldi gerçek oldu :)

 

Elveda tavuk dürüm ! :)) 

 

Biz kavuştuk darısı başınıza.

 

Elveda 10.000 SMS :)

 

Eller sevdi ben aldım..I want to play game..:)))

 

Evinin birtanesiydi, şimdi benim birtanem..

 

Rahat Battı :)         --------- GAME OVER..

 

 

Reklamlar bitti, film başlıyor.

Ben yandım,siz yanmayın :)

 

Bundan sonra seveceğim kız, bizim kızımız olacak.

Ne çektik beee! :)

Allah ayırmadıkça,kullara o şansı vermiyoruz..

Aldık başa bela ama tatlı bela :)

Dünya O'ydu O'da benim oldu :)

Bizimkisi seyirlik değil ömürlük oluyor.

Dünyalar sizin olsun. Dünya güzeli benim oldu :)

Bir dilek tuttum oda kabul oldu..

Meleğimi aldım cennete gidiyorum :)

BİSKREM VERDİM KANDIRDIM J

ELVEDA WHAS APP ------- WE ARE MUTLU

ÇOK BORÇLUYUZ ALTIN TAKIN

NİKAH MEMURUNU DERHAL GÖREVİNE DAVET EDİYORUZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Bora Flora

Marmaris Çiçek

Marmaris Çiçekçi

Marmaris Çiçekçiler

Marmaris Çiçek Siparişi
Marmaris Çiçek Gönder
Marmaris içmeler çiçekçi
marmaris armutalan çiçekçi